Alweer de 24e Bruggenloop in Rotterdam

De deelnemers passeren onder meer vier bruggen waarvan de Brienenoord en de Erasmusbrug de meest bekende zijn. De start is in de namiddag wanneer de schemering intreedt. De 5.000 lopers krijgen een lampje mee waardoor ze als een lint van lichtjes door de stad zullen trekken. Na afloop is er in de Cruise Terminal Rotterdam een afterparty.
Afgelopen jaar ging de Bruggenloop Rotterdam niet door vanwege de extreme winterse omstandigheden. Hevige sneeuwval, in combinatie met de vrieskou, leidde ertoe dat dit Like2Run-evenement in verband met de veiligheid van de deelnemers moest worden afgelast. Alle deelnemers kregen hun inschrijfgeld terug.
Op 19 december verwacht de organisatie weer een grote toeloop voor de Bruggenloop Rotterdam. Vorig jaar was de inschrijving 3 weken voorsluitingstijd al gesloten omdat alle startnummers verkocht waren. Schrijf dus snel in en zorg dat je er bij bent!